כתבות וביקורות

כתבה מתכנית הבוקר "פותחים יום" בערוץ 13

כתבה באתר "אלטר-נע-טיבה"/ עינת הרשקו

צילום:עינת הרשקו
צילום: עינת הרשקו

ביקורות עלינו:

תודעת שירות גבוהה ויחס נעים ואיכפתי (מיכל יצחקי, 12/22, tripadvisor)

הגענו לחופשה בחנוכה. קיבלנו חדרים נקיים מאוד, מים חמים ומזגן שעובדים כהלכה, פינת קפה ומקרר גבוהה. אווירה כפרית ויחס איכפתי מכל נותני השירות. ארוחת בוקר ישראלית מגוונת בחדר אוכל נעים ואינטימי לאורחי הקיבוץ, עם יחס אישי.
בנוסף, המיקום אסטרטגי לטיולים לאוהבי הטבע.
אין ספק שקיבלנו תמורה מלאה לכספינו ואף מעבר לכך.
אנחנו נחזור לבקר שוב וממליצים בחום להגיע לאירוח כפר סאלד!

______________________________________________________

קיבוץ כפר סאלד – שמורת טבע בפני עצמה (עדנה ויוסי, 11/22, tripadvisor)

קיבוץ כפר סאלד שוכן בפינת חמד בצפונה של ארצנו הקטנטונת, ומהווה שמורת טבע בפני עצמה. מיקומו בקצהו הצפוני של כביש 918 מעניק לו יתרונות שהם כמעט נחלתו הבלעדית. קרבתו לאתרי טבע ומורשת (ולא רק גנים לאומיים), באחד האזורים היפים ביותר בישראל, צביונו המיוחד המעורר השראה וגעגועים לימים אחרים, פשטותו, צניעותו וריחוקו מכבישים ראשיים וסואנים, הופכים אותו בעיני אורחיו כבסיס אידיאלי לטיולים ופעילויות מצד אחד, וכנווה שלווה מזמין ורגוע מצד שני.

בסוף שבוע אחד ארוך (17-19.11.2022) בילינו במתחם הארוח שלו ("בכפר"), ונהנינו מכל רגע. כמו מבקרים אחרים שהעירו, מדובר בחדרים ישנים שלא עברו מתיחת פנים בשנים האחרונות, ועדיין שומרים על חזות צנועה וחסרת יומרות, ועם זאת נוחים ומסבירי פנים.

בחדר ומחוצה לו היה כל הנדרש ולא חסר לנו דבר. המטבחון מאובזר כהלכה, המים במקלחת רותחים והזרם חזק, פינת הישיבה בחוץ מצודדת, והמרחבים ירוקים ומשובבי נפש. ואין, כמובן, לשכוח את ארוחת הבוקר הטובה, הנדיבה והמגוונת המוגשת במבנה נפרד, כשצוות חדר האוכל טורח למלא את מה שהתרוקן, ולפנות את הכלים.

תודה וחיבוק גדול לצוות "בכפר" על חלקו בנופש המוצלח שחווינו.

תפריט נגישות